Sohbet Odaları

Arkadaş Bulma

Arkadaş Bulma

Arkadaş bulma sayfası Bizim sunucumuzda dostluğa verilen önemin en ön planda olduğunu söylemek isterim.

Sevgilerin en yücesi, en derini dost sevgisidir. Arkadaş sevgisi, insanoğlunun başkasını kendinde, kendini de başkasında bulmasıdır bir bakıma.

Fert önce kendine yakınında olanı sever. Bu, bireyci bir sevgidir. Bununla adım atar insan olgunlaşmaya, gelişmeye.

Sohbet sitelerinin de en çok önem verdiği konulardan biri olan özellikle arkadaş bulma sitesi adına açılmış sitelerin en önemli noktalarından biri ciddi arkadaş ve arkadaştır.

Oraya gelen kullanıcının rahatlıkla süre geçirmesi sıkılmaması için yapmış olduğumuz öteki çalışmalar ise oyun ve radyo kanallarıdır.

Sizin kanalda ciddi bir halde arkadaş bulmak için geldiğinizi biliyor ve yazdığınız her cümleyi takip ediyoruz.

Yazı, insanı sonsuza dek temsil edebilecek en köktenci güç olarak duruyor karşımızda. Ve sonsuzluk anlayışımızın bizi getirdiği noktada insan, yazdıkça ölümsüzleşiyor.

Siz arkadaş bulmak için çabalarken en yakınınızdaki dostlarınızı ihmal edebilir görmezden gelebilirsiniz, o yüzden arkadaş bulma sitelerinde bunu rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.

Mobil Sohbet

Aramış olduğunız arkadaşı bularak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Mükemmel ortamların buluşma sitesi olan Sohbeta.Net dürüst ilişkiler seviyeli dostluklar oluşturmak için ve en güvenilir sohbetlerde bulunacağınız dostluk Mobil Sohbet sitesidir.

Sohbeta.Net arkadaş bulma sitesi kuralları.
1.Kullananların Sohbet kanallarında argo/küfür kullanmaları yasaktır. Kullanan kullanıcılar görevliler tarafınca uyarılmaktadır.

2.Kanalda bulunan kullanıcıların kanal görevlilerine hakaret etmeleri kesinlikle yasaktır.

3.Kanalda kavga etmek düzey sınırları dışında tartışmak birbirlerini kıracak sözler sarf etmesi yasaktır.

4.Görevlilerin koymuş oldukları kurallara riayet etmek zorunludur. Onların talimatları doğrultusu dışında Mobil Chat kurallarına uymayan kullanıcılar kanaldan banlanarak uzaklaştırılmak zorunda kalabilirler.

Kanala giren kullananların bu kuralları kabul etmiş sayılıp kurallara uyması zorunludur. Aksi taktirde kanaldan uzaklaştırılıp sunucu ile ilişkisi kesilir.

Arkadaş Bulma

Arkadaş Bulma

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

İnsanların rahatlıkla sohbet etmesi, kolayca bir araya gelmesi için geliştirilmiş olan sohbet uygulamamız sayesinde kolaylıkla aramıza katılabilir. Dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman sohbet edebilirsiniz. Mobil sohbet kullanıcılarına müjde ! Sohbet odaları için en yeni ve en güncel mobil chat versiyonu sitemizde mevcuttur. Güncel mobil sohbet sayesinde daha hızlı ve kolay sohbet etmeniz mümkündür. Alternatif giriş için; Jetsohbet.net şimdi deneyebilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden