Sohbet Odaları

Azerbaycan Sohbet

azeri-sohbet

İnternet hayatımıza girdiğinden beri Azerbaycan’da ve bütün dünyada sosyalleşme kavramı, internet üzerinden arkadaşlıklar kurarak olmaya başlamıştır. Sosyalleşme olayı Chat siteleri ile hayatımıza girmiştir. Fakat sosyal medya kavramı ile yavaş yavaş son bulmaktadır. Bizlerde bu kültürümüzü devam ettirmek adına, Türk-Azeri kardeşliğini yaşattırmak için Türkiye’den arkadaşlar edinebilmeniz için sohbet sitemizi kurduk. Birçok web sitesi bulunmaktadır fakat bunlar ücretli, güvenliği olmayan ve kalitesiz sitelerdir.

SohbetA Neden Tercih Etmelisiniz ?

Aklınızda neden bizim sitemizi seçeceğiniz konusunda soru işaretleri dolanıyor olabilir. Şimdi bu soru işaretlerini yok etmek adına yazımızın devamını okuyarak hemen kayıt olabilirsiniz. Sitemiz ücretsizdir. Çünkü bizler kullanıcılarımızın bedava bir şekilde eğlenme taraftarındayız. Ne kayıt parası ne de mesaj parası (kotası) gibi kotalar koymuyoruz. Sizler için en güzel ve konforlu siteyi yapmaya çalışıyoruz.

%100 güvenlidir. Keskin kurallarımız sayesinde kimse size karşı olumsuz bir davranış göstermez. Rahatsız edici davranışları açmak gerekirse; taciz, küfür, pornografi gibi davranışlardır.

Olur da sitemizde böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız, hemen kullanıcıyı engelleyebilir ve bizlere şikâyet edebilirsiniz. Şikayetleriniz bizim için oldukça önemlidir. Çünkü bizim en büyük temennimiz güven.

Gizlilik. Rumuzlarınız sayesinde zaten kimse sizin kim olduğunuzu bilemez. Bunun yanı sıra, mesajlarınızı da sizlerden başka 3. şahıslar okuyamaz. Sistemimizde bile mesajlarınız kayıt edilmemektedir. Kişilerin özeli ve gizliliği bu şekilde korunmaktadır.

Aynı zamanda sitemizde de bulunan medya dosya gönderimide aynı mesajlar gibi kimse tarafından görüntülenemez ve kayıt edilmez. Sitemizin kolay ara yüzü sayesinde rahatça kullanıp, güzel sohbetler edebileceksiniz. Bu sayede de Azeri ve Türk arkadaşlıkları gelişmiş olacak. Azerbaycan’da da rahatlıkla sitemizi kullanabileceksiniz.

Sitemizin mobil desteği bulunmaktadır istediğiniz her an ve her yerde sitemize bağlanabilirsiniz. Kayıt olmak sadece bir dakika iken dahi durmayın ve kayıt olmaya bakın. Çünkü sizler de eğlenmeye layıksınız.

Azeri Sohbet Siteleri ve Odaları

Sizlere bahsetmek istediğimiz şeyler tabii ki de bu kadar değil. Sitemizde ki kurallarımız tüm odalar için geçerlidir. Sizleri rahatsız eden kişilerden uzaklaşmanız için yaptığımız sistemle Türk Sohbet Odalarının en iyisi olmuş durumdayız. Sadece Türkiye ve Azerbaycan’dan değil dünyadan da birçok katılımcı sitemize üye olmaktadır. Çok fazla kullanıcıya sahip olduğumuz için sizlerde kendinize denk birini bularak ister arkadaş ister sevgili olun. Yeter ki konuşun! Konuşmalarınızın gizliliğinden tereddüt etmeyin. Bizler her zaman sizlerin iyiliği için çalışmaya devam edeceğiz. Azeri Sohbet odalarında sizlere en güzel özelliğini açıklayalım. Canlı radyo. Evet, evet yanlış duymadınız bir canlı yayın yapan radyomuz bulunmaktadır. Bu radyo sayesinde canlı yayınlara katılabilir, daha fazla arkadaş edinebilirsiniz. Şimdilik sadece Türkiye’den yayın yapan radyomuz Azerbaycan’dan da yayınlarına en kısa sürede başlayacaktır.

Arkadaşlarınızla ister evde ister dışarda da konuşup görüşebilirsiniz. Ha unutmadan söyleyelim site dışı görüşme ve konuşmalar mesuliyetimiz altında değildir. Çünkü bazı kullanıcılarımız dışarıda yaşadıkları bize bildirmektedirler. Site dışı olduğu için bizlerde yardımcı olamamaktayız. Bir arkadaş ve sevgili yaptığınızda sizleri bir sorun beklemekte. Siz de karşınızda ki kişide sürekli bilgisayar başında olmayabilir. Bu yüzden de konuşmalarınız hep kesilebilir.

Bunu engellemek için bizlerde sitemizi son sistem düzeneklerle kurup mobil uyumlu hale getirdik. Mobil uyumluluk sayesinde artık, sevdiğinizle konuşmalarınızda yarım kalmayacaktır. Üye olurken sizlerden iki şey istenmektedir. Bir tane rumuz ve bir tane şifre. Bunları belirledikten sonra artık sizde bizim üyemizsiniz. Kolaylıkla sohbet odalarına katılabilir Azeri ve Türk katılımcılarla konuşabilirsiniz.

Mobil Sohbet ve Web Sohbet Farkı Nedir ?

Mobil sohbet herkesin de bildiği üzere akıllı telefonlarınızla internette gezindiğiniz gibi gezinebileceğiniz bir sistemdir. Sistemimiz mobil uyumlu olduğu için, siteye bağlanmak oldukça kolaydır. Mobil sohbetle Web sohbetin hiçbir farkı eksiği yoktur hatta fazlası vardır.

Mobil sohbet deneyimi ile istediğiniz gibi her an ve her yerde sohbetler edebileceksiniz. Bu sayede de kolay bir şekilde sohbet etmiş olacak ve sohbetleriniz yarıda kalmayacaktır.

Mobilden de kayıt olma özelliği sayesinde bilgisayar kullanmadan da sitemize kolayca kayıt olabilirsiniz. 10 numara bir site mi istiyorsunuz şimdi kayıt olun ve Azerbaycan sohbet odalarına katılın ve doyumsuz sohbetin tadına sizler de bakın. Sohbetlerin en güzel anını ve tadını çıkarmak isterseniz sitemiz her zaman sizlere açık.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

İnsanların rahatlıkla sohbet etmesi, kolayca bir araya gelmesi için geliştirilmiş olan sohbet uygulamamız sayesinde kolaylıkla aramıza katılabilir. Dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman sohbet edebilirsiniz. Mobil sohbet kullanıcılarına müjde ! Sohbet odaları için en yeni ve en güncel mobil chat versiyonu sitemizde mevcuttur. Güncel mobil sohbet sayesinde daha hızlı ve kolay sohbet etmeniz mümkündür. Alternatif giriş için; Jetsohbet.net şimdi deneyebilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden