Sohbet Odaları

İslami Evlilik Sitesi

islami evlilik siteleri

İslami evlilik sitesi için günümüzde insanların evlilik amacı ile tanıştığı ortam artık internet olmaya başlamıştır. İnternet sayesinde çok geniş alanlara ulaşabilmek sizden çok uzak olan kişiler ile bile bağlantı kurabilmek mümkün olduğu için tanışmak bu şekilde çok daha kolay olmuş ve imkansız olmaktan çıkmıştır. Evlilik kurumunun ciddi olması ve dinimizin de buna çok fazla önem vermesi gerekçesi ile dini sohbet sitesinde bu kuruma olan saygı birçok yönden dikkat çekmektedir.

islami-evlilik

Öncelikle sitemizde birçok üyemiz bulunmaktadır. Bu kişileri üye olarak alırken bazı kurallar koymakta ve şartlar aramaktayız. Çünkü diğer sohbet sitelerinde olduğu gibi seviyesiz muhabbetler, bu sitede yapılmamakta islami evlilik kurumunun ciddiyetinin farkında olan kişiler siteye alınmaktadır. Sitemize yasalar gereği de yanlış olmasını göz önüne alarak 18 yaşın altındaki kişileri almamaktayız.

Dini sohbet sitesi

Ahlaki Sınırları Aşmayan Sohbet Sitesi

İnsanların duygularını maddi ve manevi anlamda sömürecek kötü niyetli birçok kişinin, ne yazık ki internet ortamında olduğunu biliyoruz. Bunun için de üyelerimizin siteye olan güvenlerini boşa çıkarmamak adına, önceden yaptığımız araştırmalar neticesinde üye kabul ederek sitemizde bu gibi durumlara izin vermiyoruz. Dini boyutlara uygun konuların konuşulması insanların birbirlerini dini kurallar içinde tanımaya çalışması bizim öncelikli amaçlarımız arasındadır.

Bunun için sürekli denetim yapmaktayız. İnsanların daha kolay iletişim sağlaması için sitemizde üyeleri illere göre odalara kayıt yapıyoruz. Böylece kim hangi şehirden katılıyor herkes bunu görerek sohbete başlıyor.

islami evlilik sohbet

Aynı Şehirde Olmanın Avantajları

Biliyoruz ki evlilik sürecinde çiftlerin aynı şehirde olmaları tabi ki büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Çünkü burada sitemiz sayesinde seviyeli bir şekilde tanışan kişiler eğer anlaşabileceklerini düşünüyorsa, bizzat yüz yüze görüşmek de isteyeceklerdir. Bu da farklı şehirlerde çok daha zor olacaktır. Bunun için kişiler ilk sohbete kendileri ile aynı şehirde olan kişiler ile başlarsalar, bu sürecin çok daha rahat ve keyifli geçeceği düşünülmektedir. Bu nedenle kişiler illere ayrılmıştır. Burada da sitemizde evliliğe verilen önem dikkatinizi çekecektir. Sitemizde hiçbir maddi amaç ve beklenti yoktur.

Tek amacımız insanların seviyeli ve dini kurallar içinde ahlaki sınırları aşmadan tanışarak bir araya gelmeleri ve evlilik kurumuna biraz da olsa bizim de katkımızın olmasını sağlamaktır.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

İnsanların rahatlıkla sohbet etmesi, kolayca bir araya gelmesi için geliştirilmiş olan sohbet uygulamamız sayesinde kolaylıkla aramıza katılabilir. Dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman sohbet edebilirsiniz. Mobil sohbet kullanıcılarına müjde ! Sohbet odaları için en yeni ve en güncel mobil chat versiyonu sitemizde mevcuttur. Güncel mobil sohbet sayesinde daha hızlı ve kolay sohbet etmeniz mümkündür. Alternatif giriş için; Jetsohbet.net şimdi deneyebilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden