Sohbet Odaları

Tam Sohbet

tam-sohbet

Tamsohbet odaları artık tamamen sohbet aleminde piyasada adını duyurmuş ve markalığını ilan etmiştir.

Bunun için çok fazla çaba harcayan tam sohbet ailesi gelmek istediği hedefe ulaşmış ve oldukça yüksek sayıdaki kullanıcıları kitlesine katmayı başarmıştır. Sohbet ederken insanların ne istediklerini analiz ederek onlara gerçek kişiler ve gerçek sohbetçilerin eşlik etmesi oldukça doğal bir ortamı oluşturur.

Tam sohbet odaları, her arayışa özel olarak oda oluşturmuş ve kişilerin ne istediklerini analiz ederek ilgili odalara yönlendirilmesi konusunda oldukça başarı sağlamıştır.

Tam Sohbet Mobil Giriş

Tam sohbet odası, mobil girişlerinde son dönemde çekişme halinde olduğunun farkında. Bu mobil versiyonlar aslında kullanıcılarında girdiklerinde her şeyi anlamaları ve kolay çözmeleri için bir avantaj haline gelmiştir.

Mobil kullanıcı kesimi, daha şık ve kolay bir mobil arayüzü olmasını ister. Aynı zamanda hızlı ,kasmaması ve göz yormayan renk uyumu ile tamamlandığında kullanıcının sohbet etmemesi için hiç bir sebep yoktur.

Tamsohbet`in en kullanışlı web ve mobil olarak 2 adet giriş sistemi mevcuttur. Web olarak zApplet oldukça hoş karşılanmış ve sevilmiştir. Tam sohbet zApplet üzerinde bir kaç düzenleme yaparak göz yormasını ve renk karmaşasını düzelterek ,sohbete giriş yapanların daha uzun süre kalmalarını sağlamaktadır.

Yanı sıra mobil applet girişi ise 2 adet farklı versiyondan oluşmaktadır.

  • zApplet Mobil Versiyon
  • SekerShell V2 Mobil versiyon

Şeklinde 2 ayrı özelliğide kullanıcılarına sunmaktadır.

zApplet ,web versiyonunun mobil uyumlu halidir.Renkler ve dizayn aynı şekilde mobil için tasarlanmıştır.

SekerShell V2 Mobil Versiyonu, eski mobil appletidir. Bu Applet oldukça basit ve sade olmasından dolayı kullanıcı alışkanlığı da varsayılarak günümüzde oldukça tercihe dilen bir arayüz olduğunu açıklamış olalım.

Bedava Tam Sohbet Sayfası

Tam sohbet sayfası, ilk kurulduğu günden itibaren hizmet amacı sadece eğlence ve boş zaman uğraşı olarak görülmektedir. Hiç bir kar amacı güdülmez ve insanların yeni kişilerle bedava olarak konuşarak mesajlaşmasına vesile olur.

Bu işlemlere ev sahipliği yaparken de, üyelik ve ücret talep edilmez. Online ve anında giriş yapılarak aktif kişiler ile konuşma sağlanır.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

İnsanların rahatlıkla sohbet etmesi, kolayca bir araya gelmesi için geliştirilmiş olan sohbet uygulamamız sayesinde kolaylıkla aramıza katılabilir. Dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman sohbet edebilirsiniz. Mobil sohbet kullanıcılarına müjde ! Sohbet odaları için en yeni ve en güncel mobil chat versiyonu sitemizde mevcuttur. Güncel mobil sohbet sayesinde daha hızlı ve kolay sohbet etmeniz mümkündür. Alternatif giriş için; Jetsohbet.net şimdi deneyebilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden