SohbetA
Chat'den Fazlası
Sohbetin A Noktasına Hoş Geldiniz Ücretsiz Katılarak Muhabbete Başlayabilirsiniz.
Google Play'den İndirebilirsiniz
LivU Çevirimiçi Görüntülü Buluşma

LivU Çevirimiçi Görüntülü Buluşma


Yazı Tarihi: - Kategori: Genel - Yazar: - Görüntüleme: 93

Livu’nun amacı, bireylerin güvenli ve emniyetli bir ortamda kültürler, diller ve sınırlar arasında anlamlı bir şekilde etkileşim kurmasına olanak tanıyarak yeni bir küresel topluluğu bir araya getirmektir. Livu , bireyleri yalnızca bir düğmeye basarak birbirine bağlayan, ilginç ve anlamlı bir çevrimiçi sosyal etkileşime sahip olmalarını sağlayan gerçek zamanlı bir görüntülü sohbet platformudur. LivU , kullanıcılarımızın kendilerine en uygun şekilde bağlantı kurabilmeleri ve arkadaşlarıyla anlaşabilmeleri için Görüntülü Konferans, Görüntülü Eşleştirme ve Yazılı Sohbet sağlar.

Livu İle İletişim Kurun

Çeşitli kullanıcıları görüntülemek ve yalnızca sohbet etmek istediğiniz kişilerle sohbet ederek birinden diğerine geçmek için Android akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz. Bir kişiyle bağlantınız varsa onunla sohbet etmeye devam edebilirsiniz. Ancak, biri sizi rahatsız ederse veya siz onlarla iletişim kurmak istemezseniz, hemen bir sonraki kişiye geçebilirsiniz. Yalnızca erkeklerle mi, yalnızca kadınlarla mı yoksa her ikisiyle de mi konuşmak istediğinizi seçebilirsiniz.

Livu Uygulama Özellikleri

LivU‘nun varsayılan olarak sunduğu sıra dışı bir güvenlik özelliği olan, telefonun kamerası yüzünüzün merkezinde değilse görüntü bulanık görünecektir . Bu işlev, rahatsız edici olabilecek materyalleri okumak zorunda kalmamanızı sağlar. LivU , yeni arkadaşlar edinmenize, teşvik edici konuşmalar yapmanıza ve muhtemelen yeni arkadaşlar edinmenize olanak tanıyan eğlenceli bir teknolojidir.

Güvenilir LiVu Görüntülü Görüşme

Son derece güvenilir olan görüntülü sohbet uygulaması livu ile canlı görüşmeleriniz içerisinde samimiyetiniz ile bir sohbet başlatabilirsiniz.

Güvenliğinize ve gizliliğinize değer veriyoruz ve güvenli ürün ve hizmetler sunmak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Düzenli güvenlik denetimlerimize ek olarak, bir bütün olarak güvenlik topluluğunun katkılarına değer veriyoruz ve düzenli, işbirlikçi ve şeffaf bir şekilde sunulan potansiyel güvenlik sorunlarına ilişkin raporları memnuniyetle karşılıyoruz.

LivU’da birini nasıl keşfedersiniz?

Başlamak için lütfen uygulamada oturum açın, “Ara”yı seçin ve düğmeye basın. Dünyanın her yerinden insanlarla etkileşim kurma fırsatı bulacaksınız. Ekranda diğer tüm üyelerin takma adlarını, yaşlarını ve ikamet ettikleri ülkeleri göreceksiniz.

Kişiyi beğendiyseniz, ileri kaydırabilir ve başka bir seçenek bulabilirsiniz. Platformda kimseye razı olmak zorlayıcı değil. Seçiminize saygı duyuyoruz. Bu nedenle, birini filtreleme ve keşfetme sürecini olabildiğince uygun hale getirdik.

Çözüm

LivU , dünyanın her yerinden birçok insanla gerçekten rastgele görüntülü sohbetler yapmanıza izin veren bir görüntülü sohbet uygulamasıdır .

Yaptığınız Yorumlar, Yönetici Onayladıktan Sonra Burada Gözükecektir.